Ablaya Hediye yapımı Bir tanecik ablanızı mutlu etme zamanı..!

Ablaya Hediye yapımı Bir tanecik ablanızı mutlu etme zamanı..!

16 Ocak 2021 Kapalı Yazar: cicek

Ablaya hediye almak için özel gün beklemek zorunda değilsiniz. Fakat ; doğum günü yaklaştıysa hediye almak sizin için bir görev olmalı .Eğer  ablaya el yapımı hediye vermek istiyorsanız. Kendinizi gönül yarasından kurtarın ve neredeyse evrensel çekiciliği olan hediyeleri hazırlayın.

Ablaya Hediye yapımı – “Simli Daldırma” Kupalar Nasıl Yapılır?

Parıltılı kupaları ilk önce parıldayan annem için yaptım. Yeni bir eve taşınmıştı ve bir eve taşınma partisi hediyesine ihtiyacı vardı. Bu kupaların yapımı kolaydır ve en iyi yanı bulaşık makinesinde yıkanabilir! kupa yapmanın tüm yolları arasında, parıltılı kupalar yapmak benim favorim.

ablaya hediye yapımı nasıl olur?

ablaya hediye önerileri nelerdir?

Talimatlar

Adım 1: Kupayı bantlayın

Kupanızın altını bantlamak için maskeleme bandı kullanın. Sapı da bantlamayı unutmayın! Bant çizgisinin altına dekupaj ortamı uygulamak için bir boya fırçası kullanın. Bunu düz beyaz bir kağıt parçası üzerinde yapmayı seviyorum, böylece kullanılmayan parıltıları toplayıp şişeye geri koyabilirim. Dekupaj ortamı hala ıslak iken, maskeleme bandını dikkatlice soyun. YUKARI parıltılı tarafı kurutmak için kupaları bir kenara koyun! 3. adıma geçmeden önce 4-8 saat veya gece boyunca kurumaya bırakın.

  1. Adım: Mühürleyin

kuruduktan sonraki ertesi sabah, parıltı üzerine çok cömert bir dekupaj ortamı katmak için boya fırçanızı kullanın. Bir kez daha kenara koyun, kuruması için parıltılı tarafı yukarı kaldırın. Daha kalın bir tür kullandığınız için, bu, sıcaklık, nem ve hava akışına bağlı olarak tüm gün sürebilir. Hiçbir beyaz leke izi kalmayana ve kupalar dokunulduğunda kuruyana kadar kurumasını bekleyin. Kupalar kuruduktan sonra, parıltı üzerine ince bir dekupaj ortamı tabakası sürün ve kurumaya bırakın. 1-2 kez daha tekrarlayın. Dekupaj ortamının son katı kuruduktan sonra  , kupaların tamamen kürleşmesi ve bulaşık makinesinde yıkanabilir hale gelmesi için 28 gün boyunca oda sıcaklığında beklemesi gerekir.

  1. Adım: Keyfini çıkarın!

Çünkü cidden, süslü bir kupadan içerken kötü bir gün geçirmek zor! Kalp gibi bir şekilde sim uygulamak için benzer bir teknik de kullanabilirsiniz.

Ablaya hediye Gökkuşağı Çizgili Boyalı Taş Fotoğraf Tutucu El İşi

Fotoğrafları ve ya isim kartlarını tutmak için bu sevimli gök kuşağı çizgili boyalı taş ve tel sargıyı yapın. Bazı basit altın tellerle geleneksel olmayan renklerde boyanmış gök kuşağı şeritleri, bunu çok ekonomik bir zanaat haline getirir.

ablaya hediyeler hakkında

Ablaya hediye nasıl yapılır?

 

Sonunda bir altın saksı olan bir gök kuşağını andırıyor! Pastel gök kuşağı şeritleri biraz Paskalya yumurtalarına benziyor.

Kaya Fotoğraf Çerçevesi Adım 1: Kayayı Boya!

Kayayı gök kuşağı renginde şeritler halinde boyayın. (kaya dediğimiz 10 cm taş)

Gök kuşağını ortasından, yeşilden başlatmayı ve ardından renkler arasında ilerleyip geri dönmeyi seviyorum.

Kaya Fotoğraf Çerçevesi Adım 2: Kabloyu Kes!

1 cm  altın teli kesin ve teli ikiye katlayın. Teli kayanın etrafına iki kez sarın. Tellerin her iki ucunu da üst merkeze geri getirin. Kabloları birbirine sıkıca bükün. İki takım teli birlikte istediğiniz yüksekliğe kadar bükmeye devam edin. Tellerin tepesinde bir halka oluşturmaya yetecek kadar tel saklayın ve bunları kendi üzerlerine geri döndürün. Döngüyü oluşturan 2 telin arasına kaydırarak bir fotoğraf, not veya isim kartı ekleyin. Bu kadar!

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, Kardeşe Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem, Kardeşe Hediye Kitap Ayracı Ablaya doğum günü hediyesi olarak alınabilir.
Objektif Kupa ve Kalemlik, LED'li Okuma Gözlüğü, Gizli Saat Kasa, Kişiye Özel Telefon Kapağı Ablaya Ucuz hediye olarak alınabilir.
Kalpli kolye seçenekleri, bayana hediye olarak alınabilecek olan hediyelerden biridir. Kar küresi, görüntü itibari ile oldukça hoş bir dekorasyon üründür. Bu iki ürün kapalı bir ablaya hediye olarak alınabilir.