Eşim doğum yapacak Eşime doğum hediyesi ne almalıyım?

Eşim doğum yapacak Eşime doğum hediyesi ne almalıyım?

14 Mart 2021 Kapalı Yazar: cicek

Yeni doğmuş bir bebeğin gelişi, sadece aile için değil, aynı zamanda arkadaşlar ve akrabalar için de keyifli bir olaydır. Yeni doğmuş bir bebeğe bir şeyler hediye etmek, özellikle bu alanda hiç deneyimi olmayanlar için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Herkes, yeni doğan bebeğin ebeveynleri tarafından özel ve sevilen bir şey hediye etmek isteyebilir. Fakat özellikle eşlere çok iş düş düşüyor doğum hediyesi alma konusunda. Fakat fazla ter dökmeye gerek yok bence kuyumcuya uğramanız yeterli !

Kuyumcuya gücüm yetmez diyenlere tavsiyeler;

Vücudunuzun içinde başka bir küçük insan yetiştirmek kolay bir iş değildir ve dokuz aylık çılgın hormonal değişiklikler, şişkinlik, şişme, kabızlık ve diğer pek çok sorundan sonra, yeni bir anne sevgiyle tedavi edilmeyi hak eder. Bununla birlikte, bebeğe bakmak, bedenleri hala iyileşmeye çalışsa da, yeni annelerin üstlenmeleri gereken bir başka devasa görevdir.

Yeni bir baba olarak, karınıza bakma ve onun hayatını olabildiğince konforlu hale getirme konusundaki rolünüzü oynayabilirsiniz. Sizin açınızdan en küçük jestler, onu sevilmiş ve özel hissettirecek ve uykusuz geceler ve neredeyse hiç kesinti olmamasına rağmen, ona ilerlemeye devam etme gücü verebilir. Eşe destek olmak onun için en büyük hediyedir!

Yeni Anneler İçin En İyi Doğum Hediyesi Fikirleri

Kocadan yeni bir anne için neyin iyi bir hediye olacağını merak ediyor musunuz? İşte üzerinde düşünmeniz gereken bazı fikirler:

Yeni anneler için hastane hediyeleri

Karınızı hastanedeyken almak için işte bazı güzel fikirler:

Doğum hediyesi Emzirme Yastığı

Küçük olanı sık sık beslemek hiç kuşkusuz yorucudur ve karınızın incelikle bastırdığı fiziksel çileden sonra, rahatlıkla emzirmeyi kesinlikle takdir edecektir. Bir emzirme yastığı , ona sırtına biraz destek sunacak ve aynı zamanda değerli küçük çocuğunuz için yumuşak bir yastık sağlayacaktır.

emzirme minderi doğum hediyesi nasıl bir fikirdir?

emzirme minderi nasıl bir doğum hediyesidir?

Sağlıklı Atıştırmalıklar

Emzirmek enerjisini tüketebilir ve hastanedeki yemek her zaman en iyisi değildir, bu yüzden devam edin ve ona her türlü arzusunu harekete geçirecek ve doyuracak lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar alın .

Yeni Anneler İçin Şımartan Hediyeler

İşte yeni anneler için rahatlatıcı hediyeler için bazı fikirler:

Himalaya Tuz Banyosu

Himalaya tuzu, vücuda yeniden enerji sağlamaya yardımcı olacak mineraller içerdiğinden, eşiniz, bir kısmı suya eklenmiş olan bir sıcak küvette iyi bir ıslanmayı takdir edecektir. Spa benzeri his, detoks ve gençleştirme deneyimi, ağrılı vücudunu rahatlatacağından emin olabilirsiniz.

Doğum hediyesi Vücut Masaj Yağı

Bir kadın doğumdan sonra ağrı ve sızılarla doludur, bu nedenle rahatlatıcı bir vücut masajı yağı harika bir hediye olacaktır. Her zaman kendi hizmetlerinizi sunabilir veya özel kadınınız için bir masöz kiralayabilirsiniz. Bonus yağı herhangi hafifletmek yardımcı olacaktır çatlaklarla o olabilir ve o anda küçük biri için ve sevecen eğilimi her an uyanık geçirmek zorunda kalacak diye geliştirecek yeni ağrıları dışarı yardım çalışmaları da olacaktır.

Ev Yardımı

Yeni bir bebeği emzirirken evi temiz tutmaya ve yemek hazırlamaya çalışmak karmaşıktır, bu yüzden yapması gereken her şey için stres atmak yerine rahatlaması için ona biraz yardım alın.

doğum hediyesi önerileri nelerdir?

doğum hediyesi olarak kahvaltı olur mu?

Yeni Anneler İçin Yaratıcı Hediye Sepeti Fikirleri

İşte özel bayanınız için faydalı hediye sepeti fikirleri için bazı fikirler:

Acil Sepet

Acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek termometre , bebek emme ampulü, bebek ağrı kesici ilaç gibi acil durumlar için bir sepet hazırlayın .

Doğum hediyesi Sevgi Sepeti

Bir kadının kendini sevme paketinden daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur, çünkü kendini güzel hissetmesine ve güzel kokmasına yardımcı olabilir. Ona biraz temizlik yağları, el kremi, duş jeli ve eserler vermek onu şımartılmış ve sevilmiş hissettirecek. Bahsetmiyorum bile, vücudunun geçirdiği stresten sonra parıltıyı geri getirecek.

özellikle eşlere çok iş düş düşüyor doğum hediyesi alma konusunda. Fakat fazla ter dökmeye gerek yok bence kuyumcuya uğramanız yeterli !
Emzirme Yastığı, Sağlıklı Atıştırmalıklar, Himalaya Tuz Banyosu yada Vücut Masaj Yağı alternatifleri arasından seçilebilir..
Acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek termometre , bebek emme ampulü, bebek ağrı kesici ilaç gibi acil durumlar için bir sepet hazırlayın .